Як знайти ідеальну роботу

Як знайти ідеальну роботу

Знайти ідеальну роботу?Знайти ідеальну роботу? Немає нічого простіше!

1. Вивчіть себе
Це найголовніша вимога. У 90 % випадків, люди не задоволені своєю роботою тому, що це просто не їх заняття. Фінансисту ніколи не зрозуміти всю красу археологічної діяльності, і, відповідно, навпаки. Тому найголовніше, що ви повинні зрозуміти – це чого ж ви хочете від роботи, і якими навичками володієте. Людині, яка не може і не вміє знаходити швидкий контакт з незнайомими людьми не варто йти трудитися менеджером з продажу. І це зовсім не означає, що ця людина недотепа, цілком імовірно, що вона може виявитися відмінним програмістом, але для початку потрібно усвідомити особливості своєї особистості і вже виходячи з них шукати своє покликання.

2. Ваша робота повинна приносити вам радість
А що ще може приносити задоволення і постійно надихати на нові професійні подвиги, хіба не власне хобі? Ви любите вишукувати цікаву інформацію, писати статті і публікувати їх у своєму особистому блозі? Так чому ж, ви все ще не зареєструвалися на біржі копірайтерів? Подумайте про те, що найуспішніші проекти ставали такими, завдяки особистій зацікавленості їхніх творців. Карл Девід Андерсон ніколи б не відкрив позитрон і не одержав би нобелівську премію, якби не любив фізику. Поєднуйте приємне з корисним і ви точно досягнете успіху.

3. Не слухайте нікого
А буває і так, що людина вже чимось дуже сильно захоплена і мріє побудувати кар’єру в цій області, але під впливом друзів, батьків або ЗМІ відмовляється від своєї мрії. “Це не прибутково”, “це не перспективно “, “це нікому не престижно “, чує вона з усіх боків і йде працювати якимось супервайзером. Але добитися успіху і заробляти хороші гроші можна, працюючи в будь-якій сфері. Не вірите? Поцікавтеся, скільки заробляє професійний (а не той, що п’яний з ЖЕКу) сантехнік і ви дуже сильно здивуєтеся.

4. Контролюйте емоції
До речі, багато людей не люблять свою роботу зовсім не через службові обов’язки, а через супутні негативних емоцій. Через надто нервового начальника ​​, відсутність стоянки для авто, занадто нервові колеги і навіть елементарна відсутність кондиціонера здатні отруїти смак навіть самого улюбленого виду діяльності. У цьому випадку, вам варто або навчитися контролювати свої емоції (який сенс даремно нервувати і злитися?), або змінити компанію.

5. Не бійтеся ризикувати
Страх зміни виду діяльності і нової професії здатний поглинути і задушити в зародку будь-який намір в цю сторону. “А раптом у мене не вийде?” – кажете ви собі і в понеділок знову йдете на нецікаву роботу, але, як говорить відома приказка “хто не ризикує – той не п’є мохіто”. Ви ніколи не дізнаєтеся – вийде у вас чи ні, якщо не спробуєте! Не бійтеся змін, у крайньому випадку все можна повернути назад, зате тільки уявіть, що ви будете займатися дійсно улюбленою справою… мабуть, ризик того вартий. 

Leave a Reply