Правила бігу для схуднення

Правила бігу для схуднення

1. Почніть з 10-хвилинних пробіжок або спортивної ходьби.Це правило підходить для тих, хто не займається регулярними фізичними вправами. Різке напруга може зробити негативний вплив на серце.

2. Розминайтеся і розтягуйтеся. Зігрівайте м’язи перед тренуванням, розтягуйтеся після. Це дозволить вам уникнути травми.

3. Доведіть тривалість пробіжки до 40 мінут.Сжиганіє жиру починається після 30 хвилин безперервної роботи м’язів. До цього витрачаються запаси АТФ (нуклеотид, універсальне джерело енергії) і глікогену в печінці.

4. Бігайте якомога частіше. А в ідеалі – щодня. Щоб сповна відчути ефект від пробіжок, вам необхідно перетворити їх на щоденний ритуал. Кожна пропущена тренування – крок назад.

5. Ранок вечора мудріший. Віддайте перевагу ранкових пробіжок. Це пов’язано з особливостями розщеплення жирів і міським повітрям, який вранці в кілька разів чистіше, ніж увечері.

6. Бігайте натщесерце. Але не забудьте заповнити водний баланс перед тренуванням склянкою неміцного чаю. Якщо ви бігаєте більше години, можна з’їсти трохи вівсяної каші.

7. Правильна бігове взуття – та, яке вам подходіт.Вокруг цього найважливішого предмета екіпіровки бігуна йдуть запеклі баталії. Знаменитий англійський легкоатлет Гордон Пірі, автор книги “Бігай швидко і без травм” вважає, що плоска взуття без надмірностей краще сучасних “наворочених” кросівок, які не дозволяють приземлятися на п’яту. Поки експерти сперечаються, самостійно оберіть відповідну спортивне взуття. Бігові туфлі повинні бути вам впору або трохи жати.

8. Бігайте природно. Існує безліч складних технік бігу, призначених для спортсменів. Ви не збираєтеся виступати на змаганнях, тому ефективність бігу значення для вас не має. Бігайте так, як вам підказує організм, адже біг – природний вид пересування.

9. Дихайте через рот. Біг для схуднення є аеробного навантаженням, тому дихання через рот є обов’язковим. Темп вашого бігу повинен бути таким, щоб ви могли підтримувати бесіду.

10. Частота серцевих скорочень. Щоб тренування були результативними, ЧСС повинен укладатися в цільову зону. Її кордони обчислюються так: від 220 відніміть вік і помножте на 0,6 (нижня межа), а потім на 0,8 (верхня межа). Якщо вам 40 років, вашої цільової зоною стане частота пульсу в межах 108-144 ударів на хвилину.

(І БІЗ)

Leave a Reply