Найкорисніші продукти для мозку

Найкорисніші продукти для мозку:

1. Шоколад. Вчені довели, що вміст антиоксидантів, що містяться всього в кількох ложках какао-порошку набагато більший, ніж в інших продуктах, таких як червоне вино або зелений чай. Основним антиоксидантом, знайденим в какао, є флавонол, який покращує приплив крові до мозку. У звичайному молочному шоколаді цієї речовини не так багато, тому для мозку набагато корисніше вживати темний шоколад. 

2. Устриці. Якщо Ви часто їсте морепродукти, зокрема, устриці, то Вас можна назвати щасливчиком. Устриці дуже корисні для роботи мозку незалежно від віку людини. Причиною тому — високий вміст цинку і заліза. Таке поєднання мікроелементів дозволить зберегти гостроту розуму і поліпшити здатність легко згадувати необхідні факти. Цинк і залізо сприяють здібностям мозку бути зосередженим і запам’ятовувати інформацію.

3. Ягоди. Чорниця корисна для покращення рухових навичок і загальних здібностей до навчання. Цю ягоду часто називають найкращою для нашого мозку. Більшість інших ягід, у тому числі малина і ожина повні антиоксидантів, які чудово підходять для підвищення працездатності мозку.

5. Горіхи і насіння. Практично всі види горіхів корисні для мозку. Набір поживних речовин сприяє ясному мисленню. Навіть погляд на життя стане позитивним, адже жирні кислоти омега-6 і омега-3 виконують роль антидепресантів. В деяких горіхах і насінні до того ж багато тіаміну і магнію, які покращують пам’ять, когнітивні функції та харчування мозку.

6. Листові зелені овочі. Хоча діти і не люблять листові зелені овочі, такі як капусту або шпинат, вони дуже потрібні для мозку, втім, як і дорослим. Ці овочі особливо допомагають, коли є необхідність згадати потрібну інформацію.

7. Риба. У рибі міститься багато омеги-3, відомої жирної кислоти, необхідної для нас в різних проявах. Якщо споживати хоча б одну порцію риби на тиждень, то можна значно зменшити свої шанси на хворобу Альцгеймера.

Leave a Reply