5 цінних життєвих порад від Альберта Ейнштейна

5 цінних життєвих порад від Альберта Ейнштейна.

5 цінних життєвих порад від Альберта Ейнштейна1. Будьте зацікавленими
«У мене немає якогось особливого таланту. Мене просто жах як все цікавить ».
Що збуджує вашу цікавість? Я захоплююся причинами успіху одних людей, і провалів інших, саме тому я витратив роки на вивчення того, як досягти успіху. А що ж найбільше захоплює вас? Ваша цікавість рухає вас до успіху.

2. Наполегливість безцінна
«Все це так не тому що я такий розумний. Це все через те, що я довго не здаюся при вирішенні завдання ».
Завдяки своїй наполегливості черепаха потрапила на ковчег. А чи будете ви наполегливі весь час, поки не досягнете своєї мети? Кажуть, що цінність пошти полягає в тому, що вона в результаті завжди доставляє посилки туди, куди вони були відправлені. Будь як пошта, добивайся своєї мети.

3. Сфокусуйтеся на справжньому
«Будь-який чоловік, який може вести машину безпечно, одночасно цілуючись із симпатичною дівчиною, просто не приділяє поцілунку належної уваги».
Мій батько говорив, що не можна одночасно скакати на двох конях. Я люблю казати – ти можеш зробити що завгодно, але не все що завгодно. Вчись зосереджуватися на сьогоденні, віддавай всю увагу тому, чим ти зайнятий зараз. Сфокусована енергії це сила, і саме вона дозволяє йти від провалу до успіху.

4. Уява могутня
«Уява це все. Вона здатна показати нам заздалегідь, як будуть розвиватися події. Уява важливіша за знання ».
А ви використовуєте свою уяву протягом дня? Ейнштейн сказав, що уява важливіша за знання! Ваша уява показує наперед вам ваше майбутнє. Одного разу Ейнштейн сказав: «Істинний прояв розуму, це не знання, а уява». Ви напружуєте свої «м’язи уяви» протягом дня? Ніколи не варто забувати про таку потужну річ.

5. Робіть помилки
«Людина, яка ніколи не робила помилок – ніколи не пробувала робити нічого нового».
Ніколи не бійтеся зробити помилку. Помилка це ще не провал. Помилки можуть зробити Вас кращими, розумнішими і швидшими, але тільки в тому випадку якщо ви правильно їх приймаєте. Відкрийте для себе силу у скоєнні помилок. І, як я говорив це раніше, і скажу зараз – якщо хочете досягти успіху, вам потрібно збільшити кількість своїх помилок в три рази.

Leave a Reply